MENU

Penzion Liptovský mlyn

Ubytovanie na Liptove

Penzión Liptovský mlyn ponúka štýlové ubytovanie priamo v srdci kúpeľnej, rekreačnej a turistickej oblasti na Liptove. Behom pár minút sa dostanete do termálov Bešeňová, kúpeľov Lúčky, Liptovskú Maru, do Nízkych Tatier na Chopok alebo na Štrbské pleso a Tatranskú Lomnicu.

Penzión Liptovský mlyn vznikol rekonštrukciou historického mlyna s vodným kolesom z roku 1879. Zámerom českých majiteľov bola snaha o vyzdvihnutie atribútov tradičnej ľudovej architektúry, ktoré sa harmonicky dopĺňajú s prvkami moderného bývania. V interiéri tak nájdete pôvodné kamenné múry, rustikálne masívne drevo alebo obklady v štýle Provence v súlade s industriálnymi prvkami kovu a skla.

Pobyt na Liptove môžete obohatiť degustáciou kvalitných slovenských a moravských vín v priestoroch štýlovej vínnej pivnice, milovníkov českého remeselného piva naopak poteší samoobslužný výčapný pult. K zvýšeniu komfortu bola budova mlyna vybavená podlahovým vykurovaním, systémom výmeny vzduchu s rekuperáciou tepla a vysokorýchlostným internetovým pripojením. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičanie alebo úschovy bicyklov. V prípade pobytu s domácimi maznáčikmi, budeme radi za ich spoločnosť. Súčasne dúfame, že sa maznáčikovi bude u nás páčiť a nebude už chcieť nikam inam.

Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická, kedy vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje žiadne emisie CO2 ani na nabíjanie elektromobilov.

 

UBYTOVANIE POBYTOVÉ BALÍČKY

DOPORUČENÉ POBYTY