MENU

Ubytovanie Liptovský mlyn

Ubytovanie na Liptove

Izby Liptovský mlyn

Apartmán - Mlynár 5+2

Najpriestornejší trojizbový päťlôžkový bezbariérový apartmán o výmere 80 m². Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím masívneho dreva. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a dvoma toaletami s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, 2x širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Apartmán - Kráľovský 2+1

Štýlový dvojlôžkový apartmán o výmere 45 m² s výhľadom na Chočské vrchy. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím prírodných materiálov dreva a kameňa. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Apartmán - Kráľovský 5+2

Priestranný päťlôžkový apartmán o výmere 65 m² s výhľadom na Chočské vrchy a panorámu Nízkych Tatier. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím prírodných materiálov dreva a kameňa. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Izba - Romantika 2+0

Romantická dvojlôžková izba o výmere 25 m² s výhľadom na funkčné mlynské koleso a panorámu Nízkych Tatier. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím prírodných materiálov dreva a kameňa. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. Kdispozícii je chladnička, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Izba - Romantika 2+1

Romantická dvojlôžková izba o výmere 30 m² s výhľadom na funkčné mlynské koleso a panorámu Nízkych Tatier. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím prírodných materiálov dreva a kameňa. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je chladnička, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Apartmán - Liptov 2+1

Štýlový dvojlôžkový apartmán o výmere 45 m² s výhľadom na Chočské vrchy. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím prírodných materiálov dreva a kameňa. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov.​ Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Apartmán - Liptov 5+2

Priestranný päťlôžkový apartmán o výmere 65 m² s výhľadom na Chočské vrchy a panorámu Nízkych Tatier. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím prírodných materiálov dreva a kameňa. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlovej vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov.​ Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Apartmán - Choč 2+2

Štýlový štvorlôžkový apartmán o výmere 40 m² s výhľadom na Choč. Dve lôžka sú v samostatnom priestore so zníženou výškou s dostupnosťou po mlynárskych schodoch a sú tak vhodná najmä pre deti. Zariadenie izby vrustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím masívnych drevených obkladov. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlové vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. ​Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

Apartmán - Chopok 2+2

Štýlový štvorlôžkový apartmán o výmere 50 m² s výhľadom na funkčné mlynské koleso a panorámu Nízkych Tatier s priamym výhľadom na Chopok. Dve lôžka sú v samostatnom priestore so zníženou výškou s dostupnosťou po mlynárskych schodoch a sú tak vhodná najmä pre deti. Zariadenie izby v rustikálnom štýle je umocnené skutočnou históriou mlyna a použitím masívnych drevených obkladov. Izba ponúka útulné ubytovanie s vlastnou kúpeľňou a toaletou s obkladmi v štýle Provence. K dispozícii je vybavená kuchynka s chladničkou, širokouhlá TV a rýchla Wifi. Večer odporúčame obohatiť degustáciou vín alebo samoobslužným výčapom piva v priestoroch štýlové vínnej pivnice. Hostia môžu využiť hotelové parkovisko s nabíjacími stanicami pre elektromobily a službu zapožičania alebo úschovy bicyklov. Budova mlyna je s ohľadom na moderné úsporné technológie veľmi ekologická a vďaka energii z vodného diela Liptovská Mara neprodukuje ani žiadne emisie CO2.

DOPORUČENÉ POBYTY